TÜRKENER GÜÇ

Türkener Güç 10.06.2004 tarihinde kurulmuş olup, 05.02.2018 tarihinde daha önce faaliyette bulunan şirketimizin temellerine dayalı olarak, sektör tecrübesi bulunan takım arkadaşlarının bir araya gelmesiyle güncel yönetim ve ortaklık yapısına kavuşmuş olup müşterilerine hizmet vermektedir.

Kurulduğu günden bu yana iş yaptığı gerek şahıs gerekse tüzel kişilere, sağladığı kalite ve güven esasına dayanan çalışma prensibiyle gelişimini sürdürmeyi ve büyümeyi amaç edinmiştir.

Elektromekanik, enerji iletimi, otoyol aydınlatma, enerji dağıtımı ve telekomünikasyon alanlarında yüklendiği yatırımlar için projenin hazırlanmasından, işletmeye alınmasına kadar ve bakımlarının yapılması dahil anahtar teslimi birçok projeye başarıyla imza atmıştır.

Elektrik mühendisliği hizmetlerinin yenilikçi ve lider kuruluşu olmayı vizyon edinmiş Türkener Güç, işletmelerin elektrik ve otomasyon projelerinin oluşturulması, malzeme ve ekipman temini, üretim montaj, devreye alma ve bakımlarının yapılmasında her zaman değişim ve gelişim odaklı hareket eden mühendis ve diğer teknik kadrosuyla önemli projelere imza atmaktadır.

ANA SAYFA